Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko

ELEKTRONIK AUTOMATYK

Opis stanowiska:

  • serwis maszyn do produkcji okien z PVC i aluminium

  • naprawy maszyn w siedzibie firmy

  • wykonywanie remontów maszyn

  • budowa układów sterowania oraz programowanie maszyn

  • programowanie maszyn CNC oraz sterowników PLC

  • naprawa komputerów sterujących DOS/Windows

  • naprawa układów elektronicznych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, techniczne

  • znajomość zagadnień elektroniki, automatyki, informatyki, sterowania, programowania sterowników PLC lub maszyn numerycznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży

  • samodzielność i zdolność samoorganizacji pracy

  • wysoka kultura osobista

  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość obsługi komputera - office/programy graficzne, autocad, inventor etc

  • mile widziana znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność

Oferujemy :

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

  • profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy

  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy i tworzenie jej wizerunku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z podpisanym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

na adres e-mail: biuro@wegoma.com.pl .

W tytule wiadomości proszę wpisać CV – Elektronik Automatyk

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów, budowanie profesjonalnych i długotrwałych relacji
  • obserwacja i analiza rynku klientów, produktów, konkurencji oraz zbieranie informacji
  • sprzedaż maszyn do produkcji okien PCV i ALU
  • raportowanie i dokumentowanie sprzedaży
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, (preferowane techniczne)
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy :

  • Profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”
W tytule wiadomości proszę wpisać CV – przedstawiciel handlowy.