O firmie

Wegoma Polska powstała w 2003r i od początku działalności jest czołowym producentem i dostawcą maszyn do cięcia i obróbek profili z aluminium, PVC, stali oraz drewna. Naszymi odbiorcami jest głównie rynek producentów okien oraz drzwi oraz wyspecjalizowane firmy produkcyjne zajmujące się obróbką różnego rodzaju profili oraz płyt z ww materiałów.

W swojej ofercie posiadamy zarówno mniejsze i tańsze maszyny dla firm rozpoczynających produkcję na niewielką skalę aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie sterowanych numerycznie centrów obróbczych, zastępujących szereg pracowników i pojedynczych maszyn. Nasz zespół projektuje całe linie produkcyjne według Państwa wymagań  przygotowuje je, dostarcza i uruchamia w Waszym zakładzie.

Charakterystyka produktów
Rozwinięta sieć sprzedaży oraz produkty najwyższej jakości rozbudowały firmę do miary jednego z największych producentów tego rodzaju maszyn na całym świecie. Firma posiada przedstawicielstwa niemalże na każdym kontynencie i w większości Państw. Jest marką znana i cenioną przez ogromną rzeszę zadowolonych producentów okien. Podstawowym atutem naszych maszyn jest ich solidna i stabilna konstrukcja mechaniczna a także wysoko zaawansowana technika sterowania. Elementy i podzespoły pneumatyczne najbardziej znanych Producentów; Festo, SMC, elektroniczne Siemens, Beckhoff oraz mechaniczne INA, stosowane przez nas oraz ich dostępność na rynku są gwarantem niezawodności i najwyższej jakości naszych maszyn. Precyzja wykonania oraz najwyższe wymogi jakościowe sprawiają, że solidny i niezawodny park maszynowy wytwarza okna gwarantujące najwyższą jakość dla najbardziej wymagających odbiorców. Nienaganna funkcjonalność maszyn oraz dostępność i profesjonalizm serwisu Wegoma Polska a także bogaty asortyment części zamiennych przysparza nam kolejnych zadowolonych klientów.

Firma WEGOMA Polska jako jedna z pierwszych w Polsce sprzedała wyspecjalizowane centra obróbcze do produkcji okien i konsekwentnie wdraża najbardziej innowacyjne systemy i rozwiązania dzięki czemu uzyskuje przewagę technologiczną wśród producentów maszyn. Wysoki know-how w technologii produkcji okien, stały kontakt z producentami a także dostosowanie się do wymogów polskiego rynku zagwarantowały firmie WEGOMA Polska sukces na rynku. Nie byłoby to możliwe bez zaufania i konstruktywnej współpracy z naszymi klientami, którym serdecznie dziękujemy.

Konrad Józefiak

WEGOMA POLSKA

zobacz także: PRASA O NAS