Nowa siedziba Wegoma Polska

16-01-2016

Wegoma Polska przeniosła się do miejscowości Karmin 48A (64-030 Śmigiel), gdzie wcześniej znajdował się jedynie magazyn. Biura zaś znajdowały się w Kościanie. 

Obecnie zarówno biura, magazyn, jak i dział produkcyjno-projektowy zlokalizowane są w jednym miejscu. Przypomnijmy, że Wegoma Polska jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy WEGOMA GmbH  mieszczącej się w Unterreichenbach w południowej części Niemiec.WEGOMA powstała w Niemczech w latach siedemdziesiątych i od początku zajmowała się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości maszyn do produkcji stolarki okiennej z PVC, aluminium i drewna, a także maszyn dla przemysłu meblarskiego.

Od ponad 10 lat właścicielem Wegomy Polska jest Konrad Józefiak a firma jest również przedstawicielem takich firm jak KMW, Tekna, Graule czy Daruz, czyli koncernu łączącego grupę Dubus i BJM. W swojej ofercie posiada zarówno mniejsze i tańsze maszyny dla firm rozpoczynających produkcję na niewielką skalę, jak i dla najbardziej zaawansowanych technologicznie sterowanych numerycznie centrów obróbczych, zastępujących szereg pracowników i pojedynczych maszyn.

Wegoma Karmin